Lietuvos lengvosios pramonės garbės ženklo „Auksinė verpstė“ nominacija

Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos 2001 m. įsteigta Lietuvos lengvosios pramonės garbės ženklo „Auksinė verpstė“ nominacija skiriama pagerbti Lietuvos lengvosios pramonės sektoriaus nusipelniusius darbuotojus už pasiektus rezultatus, profesionalumą, kvalifikaciją, pasišventimą profesijai, išmintį ir gebėjimus, asmenis, kurie savo veikla puoselėja Lietuvos aprangos ir tekstilės pramonės sektorių.

 

Lietuvos lengvosios pramonės garbės ženklo „Auksinė verpstė“ nominacija gali būti suteikta įvairių profesijų asmenims. 

 


 

 

Lietuvos lengvosios pramonės garbės ženklo „Auksinė Verpstė“ nominacija apdovanoti:

2016 m.:

 

 
Marius Skrinska                     
"Klasikinė tekstilė" A.R. Baumilų TŪB vyr. finansininkas
Regina Mongirdienė
"Klasikinė tekstilė" A.R. Baumilų TŪB siuvėja
Daiva Vesialkienė
"Klasikinė tekstilė" A.R. Baumilų TŪB siuvėja
Vaida Kandrotaitė
"Klasikinė tekstilė" A.R. Baumilų TŪB siuvėja
Irena Žebrauskaitė
"Klasikinė tekstilė" A.R. Baumilų TŪB vadybininkė
Irma Prasčiūnienė
"Klasikinė tekstilė" A.R. Baumilų TŪB sukirpėja
Saulius Didžgalvis
"Klasikinė tekstilė" A.R. Baumilų TŪB vadybininkas
Danius Jurevičius
"Klasikinė tekstilė" A.R. Baumilų TŪB inžinierius
Regina Ragožienė
"Klasikinė tekstilė" A.R. Baumilų TŪB audimo gamybos meistrė
Alė Grigonienė
"Klasikinė tekstilė" A.R. Baumilų TŪB audėja
Danutė Karpienė
"Klasikinė tekstilė" A.R. Baumilų TŪB verėja- adytoja
Jūratė Dičkuvienė
"Klasikinė tekstilė" A.R.Baumilų TŪB gamybos meistrė-technologė
Viktoras Veprauskas
"Klasikinė tekstilė" A.R. Baumilų TŪB paruošimo įrenginių operatorius
Bronė Valienė
"Klasikinė tekstilė" A.R. Baumilų TŪB apdailos gamybos vadovo pavaduotoja
Vigintas Gradeckas
"Klasikinė tekstilė" A.R. Baumilų TŪB mechanikas
Sigitas Kasperas
"Klasikinė tekstilė" A.R. Baumilų TŪB elektrinių ir automatinių įrengimų specialistas
Aras Andriūnas
"Klasikinė tekstilė" A.R. Baumilų TŪB apdailos įrengimų operatorius
Valdereza Palubinskienė
"Klasikinė tekstilė" A.R. Baumilų TŪB apdailos gamybos meistrė
Beata Lenart                         
UAB "Vilnika" siuvėja
Jadvyga Lužina
UAB "Vilnika" siuvėja
Nijolia Kuldoš
UAB "Vilnika" siuvėja
Oksana Ignatavičienė 
UAB "Vilnika" siuvėja
Miroslav Olechnovič
UAB "Vilnika" dygsniuotojas-technikas
Jurij Sinkevič
UAB "Vilnika" dygsniuotojas-technikas
Gintarė Mičiulė
UAB "Vilnika" cecho meistrė
Zita Čemerkienė
UAB "Vilnika" sandėlininkė
Dr. Marcus Albrecht
EuroComfort group COO
Rolandas Jackevičius
UAB "Vilnika" generalinis direktorius
Steponas Bronušas
UAB "Neaustima" mišinio sudarytojas
Virginija Savickienė
UAB "Neaustima" vyr. technologė
Renata Grakauskienė
UAB "Neaustima" atliekų perdirbėja
Irina Šereivienė     
UAB "Neaustima" operatorė-medžiagos nuėmėja
Silva Drazdauskienė
UAB "Neaustima" operatorė-medžiagos nuėmėja
Arūnas Dainauskas
UAB "Neaustima" termoapdirbimo linijos operatorius

 

 

2015 m.:

 

Aldona Indrašienė

AB „Utenos trikotažas“ siuvėja

Antanas Vinkus

LR Ministro Pirmininko patarėjas, profesorius

Edvardas Pastalys

AB „Sparta“ kojinių mezgimo cecho  vyr. technikas

Eugenija Kazlienė

AB „Utenos trikotažas“ priedų dažytoja

Gintautas Bareika

AB „Utenos trikotažas“ direktorius

Gražina Sakalauskienė

UAB „Siuvita-H“ direktorė

Janina Leipuvienė

AB „Utenos trikotažas“ sukirpėja

Jolita Viederienė

AB „Siūlas“ realizacijos skyriaus viršininkė, profesinės sąjungos pirmininkė

Jūratė Damalakienė

UAB „Omniteksas“ vadybininkė

Lina Žukauskienė

AB „Linas“ vadybininkė, profesinės sąjungos pirmininkė

Liudmila Liumarovienė

UAB „Rožė“ gamybos paruošimo padalinio technologė

Raimo Haapamaki

UAB „Barker Textiles“ direktorius

 

2014 m.:

 

 

Albertina Kemežienė

Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokykla, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Algimantas Belzus

Komercijos atašė Rusijos Federacijoje

Antanas Imbrasas

UAB „Tributum“ technikos direktorius

Audrius Šilmiežys

UAB „Domus Lanae“ vadybininkas

Aurelija Virbukienė

UAB „Textilis“  vadybininkė

Birutė Brazaitytė

UAB „Tributum“ technologė

Daina Ogulevičiūtė

AB „Audimas“ technologė-normuotoja

Daiva Mikučionienė

Kauno technologijos universitetas, Medžiagų inžinerijos katedros docentė

Dalia Milašienė

UAB „Omniteksas“ vadybininkė

Danguolė Kazakevičienė

UAB „Omniteksas“ siuvėja

Darius Grigas

UAB „Mituvėlė“  direktorius

Eugenija Strazdienė

Vilniaus kolegija, Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto dekanė, profesorė

Fortūnata Judakova

UAB „Lelija“

Gerda Garnytė

AB „Audimas“

Giedrė Kinderienė

AB „Linas“

Gintaras Augustauskas

UAB „Omniteksas“ šaltkalvis remontininkas

Inesa Naruševič-Tymčiuk

UAB „Vilnika“ komercijos direktoriaus pavaduotoja

Ingrida Rukuižienė

AB „Audimas“ resursų plėtros vadovė

Irena Apšegienė

UAB „Lelija“

Irena Vidrinskienė

UAB „Tributum“ gamybos direktorė

Ivan Žuravliov

UAB „Vilnika“  vyresnysis įrengimų mechanikas

Jolanta Pilkienė

UAB „Barker Textiles“ gamybos vadovė

Jolanta Rakauskienė

UAB „Omniteksas“ siuvėja

Kazimieras Sukackas

UAB „Neaustima“ pameistrys

Kęstutis Jocius

UAB „Vitameda“ direktorius

Kristina Garbačionkaitė

UAB „Omniteksas“  siuvėja

Kristina Naumova

UAB „Lelija“  vyr. meistrė

Lina Stučinskienė

UAB „Lincasa“ marketingo vadovė

Liongina Dunčienė

UAB „Neaustima“ operatorė adatų dūriamuoju būdu 4 kategorijos

Liucija Nemceva

UAB „Vilnika“ technologė normuotoja

Maksim Bulgakov

UAB „Vilnika“  neaustinių medžiagų gamybos vadovo pavaduotojas

Ramūnas Sadauskas 

AB „Audimas“ produkto valdymo vadovas

Ramutė Likadzijauskienė

UAB „Nerideka“ siuvėja

Rasa Tamulynaitė

UAB „Terina“ kokybės kontrolierė

Regina Junevičienė

UAB „Lelija“

Regina Rynkun

UAB „Rožė“ gamybos paruošimo padalinio pavyzdžių siuvėja

Rimvydas Milašius

Kauno technologijos universitetas, Tekstilės technologijos katedros vedėjas, profesorius

Rita Švecova

AB „Kauno Baltija“ profesinės sąjungos pirmininkė

Rytis Samulėnas

UAB „Omniteksas“ pameistrys- mezgėjas

Robert Vabalis

UAB „Vilnika“  neaustinių medžiagų gamybos mechanikas-technikas

Rūta Nekrošiūtė

UAB „Tributum“ koloristė

Vida Traškienė

UAB „Vilnika“ siuvimo baro meistrė

Vijoleta Vitienė

AB „Utenos trikotažas“

Vilhelmina Guzelienė

AB „Utenos trikotažas“

Vilhelmina Vyniautienė

Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokykla, siuvimo mokytoja

Violeta Petrušienė

Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokyklos direktorė

Vydas Damalakas

UAB „Omniteksas“ pirkimų direktorius

Vytautė Grigužauskienė

UAB „Lelija“

Zita Didikienė

UAB „Omniteksas“ siuvėja

Žaneta Česnavičienė

UAB „Textilis“  padalinio vadovė

Žaneta Juršienė

UAB „Textilis“  pardavimų vadybininkė

 

2013 m.:

 

Arvydas Kalina

 „Imlitex Holdings“ UAB, tekstilės padalinio vadovas

Jūratė Kabalinienė

UAB „Mittet“ direktorė

Kristina Maceinienė

AB „Audimas“ logistikos vadovė

Laima Motiejūnienė

AB „Audimas“ marginimo skyriaus vadovė

Natalija Kazlauskienė

UAB „Terina“ ilgametė darbuotoja

Nijolė Kazlauskienė

UAB „Terina“ ilgametė darbuotoja

Patricija Rainytė

IĮ „Modestina ir Ko“ direktorė

Rasa Stankevičienė

 UAB „Garlita“ administracijos direktorė

Rita Čiatrauskaitė

UAB „Lelija“ buhalterė

Rita Kuliešytė

AB „Linas“ pakuotoja-apskaitininkė

Rita Norvilienė

UAB „Garlita“  pardavimų direktorė

Romualdas Labanovas

UAB „Neaustima“  termo-surišimo linijos operatorius

Sigitas Kazlauskas

IĮ „Modestina ir Ko“ savininkas

Vaiva Leišienė

AB „Utenos trikotažas“ buhalterė-referentė

Violeta Bakstienė

V. Bakstienės įmonė“ Violeta ir partneriai“ savininkė

Vladimir Mandik

AB „Sparta“ technikas

 


  • Bft 200x200
  • Tw41 ap 200x200px latia it tw as eng 20170608