Įmonių dalyvavimas verslo misijoje į Milaną, Italija.
2015 11 03
LATIA vykdydama projektą "Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių eksporto skatinimas" Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-01-0015, organizuoja verslo misiją į Milaną, Italija. Veikloje planuoja dalyvauti šešios įmonės: UAB "A Grupė", UAB "Vitameda", UAB "Rudholmas", UAB "Comfy socks Baltic" ir UAB "Lincasa", UAB "Garlita". Verslo misijos metu planuojamos kontaktų mugės, individualūs susitikimai su potencialiomis įmonėmis ir partneriais, keletos italijoje gaminančių įmonių ir parodos ITMA aplankymas, susipažinimas su naujausiomis sektoriaus technologinėmis inovacijomis. Verslo misija planuojama 2015 m. lapkričio 14-18 d.
Įmonių dalyvavimas tarptautinėje parodoje "Baltic Fashion & Textile Vilnius 2015"
2015 10 15
"Baltic Fashion & Textile Vilnius" yra didžiausia tarptautinė aprangos ir tekstilės paroda tarp baltijos šalių. Ši paroda suteikia puikias galimybes smulkioms ir vidutinėms įmonėms norinčioms pradėti dirbti ne tik su klientais vietinėje rinkoje, tačiau ir už šalies ribų. Nors paroda ir negali pasigirti dideliais skaičiais užsienio specialistų apsilankančių parodoje, tačiau verta atkreipti dėmesį, jog specialistai atvykstantys čia yra vienareikšmiškai suinteresuoti bendradarbiauti su Lietuvos gamintojais ar paslaugų tiekėjais. Todėl net 30 įmonių prisijungusių prie LATIA įgyvendinamo projekto "Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių eksporto skatinimas" finansuojamo pagal ES priemonę "Naujos galimybės LT" planuoja dalyvauti parodoje.
Projektas sėkmingai įgyvendintas ir užbaigtas 2015 m. balandžio mėn.
2015 06 01
Projekto "TAIP - tekstilės ir aprangos inovacijų plėtrai" metu, buvo sėkmingai įgyvendintos visos suplanuotos veiklos, įsisavinta apie 400 tūkst. Eur Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšų.
Spalio 17 d. sėkmingai praėjo "Vilniaus mados konferencija: pasaulinės tendencijos"
2014 10 21
Vykdant projektą TAIP buvo suorganizuota tarptautinė konferencija “ Vilniaus mados konferencija: pasaulinės tendencijos”, kurioje pranešimus skaitė 4 lektoriai iš užsienio ir 1 Lietuvos pranešėja, buvo pateikiama naujausia informacija apie mados inovacijas, spalvų ir raštų tendencijas tekstilės ir aprangos sektoriuje siekiant jas įdiegti ir Lietuvoje.
LATIA prenumeruojamos mados duomenų bazės
2014 10 01
Berg Fashion Library, ProQuest Art, Design and Architecture Collection, The Vogue Archive (nuo 1892 m. iki šių dienų)
Tarptautinė konferencija: "Vilniaus mados konferencija: pasaulinės tendencijos" Spalio 17 d.
2014 09 25
Lydimi gerų atsiliepimų po pastarųjų metų konferencijos, Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija vėl organizuoja GRAND konferenciją. Jos metu garsūs svečiai, savo srities profesionalai skaitys pranešimus apie artėjančias spalvų ir raštų tendencijas, aprėpdami visus metų laikus. Panagrinėsime kokią įtaką madai turi "masės efektas" bei šiuo metu visiems puikiai žinomi socialiniai tinklai. Konferencijos metu taip pat pažvelgsime į naujausias technologijas, pažangiąją tekstilę, naujai kylančias kryptis.
Žinios iš Europos Technologijų Platformos
2013 12 31
Europos Aprangos ir Tekstilės Konfederacija išleido gruodžio mėnesio aplinkraštį.
Prasidėjo mokymai!
2013 11 01
Gerbiami Lietuvos aprangos ir tekstilės pramonės technologinės platformos nariai, džiaugiamės galėdami Jus pakviesti mokytis į LATIA organizuojamus mokymus.
Tarptautinė konferencija "Inovacinių gaminių kūrimo technologijos ir pritaikymai rinkos poreikiams"
2013 09 13
Renginio tikslas - Lietuvos aprangos ir tekstilės technologinės platformos nariams, kitiems Lietuvos drabužių , trikotažo, tekstilės gaminių gamybos įmonių specialistams, tekstilės ir aprangos specialybių studentams pateikti nujausią informaciją apie inovacijas tekstilės ir aprangos sektoriuje siekiant jas įdiegti ir Lietuvoje.
Misija į tarptautines parodas Techtextil ir Texprocess bei simpoziumus Techtextil ir Avantex
2013 06 27
Misija vyko š. m. birželio mėn. 9-14 dienomis, Frankfurte prie Maino, Vokietijoje. Techtextil yra daugiau nei mugė - tai specialiai pritaikytas verslo sprendimas visai pramonei. Sėkmės receptas yra pagrindinės produktų savybės ir jų taikymo sritys. Texprocess yra nauja pirmaujanti tarptautinė prekybos paroda perdirbamosios tekstilės ir lanksčiosios medžiagos.
Komandiruotė į Europos technologijų platformos renginį / Euratex narių susirinkimą
2013 06 10
EURATEX narių susirinkimas bei Europos technologijų platformos renginys vyko š. m. gegužės 28-29 dienomis, Briuselio mieste, Belgijos karalystėje.
Misija i Parodas Texprocess Techtextil ir Avantex
2013 05 01
Organizuojama misija į tarptautines parodas Texprocess, Techtextil bei Avantex, Frankfurte, prie Maino, Vokietijoje. Misija finansuojama ES socialinio fondo, bei LR valstybės lėšomis.
Metinė EURATEX konferencija 2013
2013 04 30
Š. m. Kovo 20-21 dienomis Belgijos karalystėje, Briuselio mieste, vyko konferencija "Tekstilės ateities mokslo tyrimų ir naujovių Europoje pristatymas" (angl. "Charting the Future of Textile Research and Innovation in Europe").
TAIP – TEKSTILĖS IR APRANGOS INOVACIJŲ PLĖTRAI
2013 04 29
Projekto vykdytojas - Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija
  • Projektai
  • Ht 2022 banner 200x200px allgemein lt
  • Screenshot 3