Sukurta internetinė mokymosi platforma ir praktiniai į energijos taupymą nukreipti instrumentai, leidžiantys Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonėms didinti energetinį efektyvumą
2014 09 12
Energijos vartojimo kaštų dalis bendroje veiklos sąnaudų dalyje užima ženklią dalį. Brangstant kitiems kaštams (darbo, logistikos, pardavimų ir t.t.) veiklos efektyvumo didinimo klausimai tampa ypač aktualiais. Energijos sąnaudų mažinimas – vienas iš prioritetinių klausimų ir Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonėse. Atsižvelgdama į tai Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija kartu su Europos aprangos ir tekstilės federacija EURATEX ir partneriais iš 7–ių ES šalių įgyvendino projektą SESEC, kurio tikslas – padėti ES aprangos ir tekstilės gamintojams rasti praktinius sprendimus energijos vartojimo efektyvumo didinimo srityje. Projektas SESEC dalinai finansuojamas iš ES Konkurencingumo ir inovacijų bendrosios programos dalies „Pažangi energetika Europai“.
Seminaras – mokymai „Aprangos sektoriaus įmonių sektoriaus energetinio efektyvumo didinimas“
2014 06 16
2014 m. birželio mėn. 18 d. 10.00-17.00 val. Viešbutis „Karolina“, Vilnius, Sausio 13-osios g. 2
Projektas SESEC
2014 06 12
Projektas SESEC skatina geriausių praktikų naudojimą visam sektoriui, pristatydamas projekto partnerių, esančių 5-iose Europos šalyse bei Europos aprangos ir tekstilės konfederacijos EURATEX narių patirtį. Į projektą ketinama įtraukti daugiau nei 150 kompanijų atliekant bandymus ir naudojant ESS pagerinti jų efektyvų energijos vartojimą.
  • Projektai
  • Ht 2022 banner 200x200px allgemein lt
  • Screenshot 3