Lietuviškos aprangos ir tekstilės gamintojai mažinti tempo neketina
2017 04 19
Kiekvienais metais Lietuvos aprangos ir tekstilės gamintojai žengia vis tvirtesnius žingsnius užsienio šalių rinkoje. Ypač ryškus šio sektoriaus eksporto suintensyvėjimas šiuo metu, kuomet svetur iškeliauja daugiau kaip 80 proc. lietuviškos aprangos ir tekstilės gaminių. Pagreitį eksporto augimui neabejotinai suteikė ir Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos (LATIA) įgyvendinamas projektas „Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių eksporto skatinimas“ – pastarasis padeda lietuvių gamintojams sėkmingai plėsti eksportą į naujas rinkas.
Tarptautinės aprangos ir tekstilės parodos padeda didinti eksporto apimtis
2017 04 13
Dalyvavimas parodose – nauji potyriai ir naujos galimybės Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija (LATIA) įgyvendina projektą „Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių eksporto skatinimas“. Šiuo projektu įmonės skatinamos dalyvauti įvairiose tarptautinėse parodose ar verslo misijose, pristatant savo produkciją ar teikiamas paslaugas.
Apie projektą "Lietuvos aprangos ir tekstilės imonių eksporto skatinimas"
2015 09 09
Naudojantis 2014 - 2020 mėtų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto "Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas" priemone "Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 "Naujos galimybės LT" rengiamas projektas "Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių eksporto skatinimas", kurio tikslas - skatinti labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių, Lietuviškos kilmės prekių ar paslaugų eksporto apimčių augimą. Tikimasi, jog projekto galutiniame rezultate įmonės bus išplėtusios eksportą į naujas rinkas bei išlaikys ir sustiprins bendradarbiavimą esamose.
  • Projektai
  • Ht 2022 banner 200x200px allgemein lt
  • Screenshot 3